Vrácení/Výměna zboží/Reklamace

Prosíme vždy nejprve kontaktujte infolinku, kde vám s výměnou/vrácením poradíme. Prosíme nepoužívejte Českou poštu. Po domluvě vám rádi sdělíme kód na zpětnou zásilku přes Zásilkovnu, případně se domluvíme na jiném přepravci. Děkujeme za pochopení.

Vrácení zboží

Pokud se rozhodnete vrátit zboží, prosím nejprve nás kontaktujte na infolince, nebo na e-mailu. Dbejte na to, aby zboží mělo veškeré originální visačky a bylo v původním balení. Samozřejmě nesmí být zboží použité či nošené. Zboží pak stačí pečlivě zabalit, vyplnit formulář. Zboží (bez dobírky) odešlete spolu s formulářem na adresu:

Happy tails mermaids s.r.o.
Ke Skalce 331
251 68  Želivec – Sulice

Zboží odeslané na dobírku nebude přijato. Děkujeme za pochopení.

Výměna zboží

Prosíme vždy kontaktujte infolinku, ověříme vám dostupnost měněného zboží a domluvíme se na postupu výměny. V případě výměny zboží si připravte:

  • Kopii dokladu o nákupu (fakturu)
  • Zboží, které chcete vyměnit
  • Vytiskněte si reklamační list pro vrácení/výměnu zboží
  • Do faktury nebo vyplněného protokolu vyznačte zboží, které nám budete vracet a jakou velikost anebo jaký produkt místo něj požadujete
  • Zboží (bez dobírky) odešlete spolu s formulářem na adresu:

Happy tails mermaids s.r.o.
Ke Skalce 331
251 68  Želivec – Sulice

Pokud se rozhodnete vyměnit zboží, dbejte na to, aby mělo veškeré originální visačky a bylo původním balení. Samozřejmě nesmí být zboží použité či nošené.

Zboží odeslané na dobírku nebude přijato. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel webu Happy tails mermaids s.r.o. jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu.
Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace