O nás

Proč Happy Tails

Jsme česká značka, která se mermaidingu věnuje od roku 2014 a zaměřujeme se na vysoce kvalitní produkty určené pro výuku mermaidingu dětí a dospělých.

Na základě referencí našich zákazníků, potápěčů a plaveckých insruktorů jsou ploutve značky Happy tails hodnoceny nejlépe na českém trhu a jsou jedinými monoploutvemi pro mermaiding, které nepadají z nohou a drží, jak mají.

Pro výrobu kostýmů a plavek používáme bezkonkurenční italské materiály, které jsou ošetřeny proti chloru, slané vodě a mají vysokou UV ochranu 50+.

Disponujeme širokou partnerskou sítí, která má 30 vyškolených lektorů mermaidingu po celé ČR a v Bratislavě. Najděte si svého nejbližšího lektora a navštivte kurzy pro mořské panny.

Kdo jsme a co děláme

Happy tails je nová a první česká značka na našem trhu nabízející kostýmky pro mořské panny a monoploutve pro děti i dospělé. Happy tails monoploutve a kostýmky jsou originálními českými produkty, při jejichž výrobě jsou používány nejkvalitnější evropské materiály s atesty. Naše produkty mají certifikát TZU Brno o zdravotní nezávadnosti, k výrobě ploutví a kostýmků používáme nejkvalitnější prověřené evropské materiály.

Produkty Happy tails se vyznačují vysokou kvalitou a vyjímečným designem inspirovaným přírodou z podmořského světa. 

Spolupráce s odborníky

V Happy tails klademe veliký důraz na bezpečnost a kvalitu produktů, které jsou neustále vyvíjeny ve spolupráci s odborníky v oboru. Konzultujeme s nimi vývoj a použití našich produktů a zajišťujeme tak pro naše zákazníky bezpečné, funkční a zdravý vývoj podporující výrobky. Úzce spolupracujeme s Martinem Zajacem, trenérem a závodníkem mezinárodního freedivingového teamu APNEAMAN a reprezentačním trenérem ČR ve freedivingu, za podpory člena Americké společnosti pro sportovní medicínu, MUDr. Jiřího Dostála, věnujícího se funkční diagnostice sportovců a fyziologii zátěže.

Využití produktů Happy tails

Kostýmek a monoploutev pro děti i dospělé se využívají pro plavání ve stylu mořské panny - plavecká disciplína delfínové vlnění. Nová forma volnočasové sportovní aktivity je nejen hrou, ale má významný přínos pro zdravé držení těla, rozvoj pohybového aparátu a správné dýchání. Plavání ve stylu mořských panen je dobrým základem pro nádechové potápění a freediving.

Vážíme si spolupráce s nejzábavnějším českým aquaparkem Aquapalace Praha který se stal prvním přátelským bazénem pro plavání mořských panen v České Republice. V Aquapalace si můžete nejen zaplavat, ale kostýme zde i zakoupíte. V sekci prodejní místa najdete, kde všude si lze již zaplavat a jít na kurz plavání.

Proč právě mořské panny a jak to vše začalo

Také Vás jako malou holčičku učaroval barevný podmořský svět víly Ariel a její dobrodružství? Často jste si představovali, jaký je to pocit být mořskou vílou, plout nádherným podmořským světem plným barev, být jako ona? My v Happy tails ano.

Dali jsme dohromady tým grafiků, textilních specialistů, potápěčů a konzultantů na výrobu. Více než rok jsme vyvíjeli a testovali monoploutev, zkoušeli řadu materiálů.

Naším mottem bylo vždy dělat věci dobře, kvalitně, nejen designově hezké, ale především funkční. Monoploutev a kostýmy Happy tails jsou vyrobené v České republice a před vstupem na trh zajišťujeme jejich kontrolu kvality a použitých materiálů s označením „český produkt“.

Pohled na šťastné děti – malé mořské víly vlnící se v barevných kostýmkách pod vodní hladinou a děkovné maily vás, rodičů nás přesvědčují v tom, že náš záměr a naše úsilí jde správným směrem. Zavazuje nás k dalšímu vývoji, zkvalitňování výrobků Happy tails, uvádění novinek a toho nejlepšího, co vám můžeme nabídnout.

foto-morskych-pannen

Cílem Happy tails je nejen dodávat vysoce kvalitní, odborně prověřené a zdravotně nezávadné výrobky, ale také radost ze sportu a společně stráveného času celé rodiny.

Přejeme Vám hodně sportovních zážitků!

Happy tails mermaids s.r.o.