O nás

Proč Happy Tails

Jsme česká značka, která se mermaidingu věnuje od roku 2014 a zaměřujeme se na vysoce kvalitní produkty určené pro výuku mermaidingu dětí a dospělých.

Na základě referencí našich zákazníků, potápěčů a plaveckých insruktorů jsou ploutve značky Happy tails hodnoceny nejlépe na českém trhu a jsou jedinými monoploutvemi pro mermaiding, které nepadají z nohou a drží, jak mají.

Pro výrobu kostýmů a plavek používáme bezkonkurenční italské materiály, které jsou ošetřeny proti chloru, slané vodě a mají vysokou UV ochranu 50+.

Disponujeme širokou partnerskou sítí, která má 30 vyškolených lektorů mermaidingu po celé ČR a v Bratislavě. Najděte si svého nejbližšího lektora a navštivte kurzy pro mořské panny.

Kdo jsme a co děláme

Happy tails je nová a první česká značka na našem trhu nabízející kostýmky pro mořské panny a monoploutve pro děti i dospělé. Happy tails monoploutve a kostýmky jsou originálními českými produkty, při jejichž výrobě jsou používány nejkvalitnější evropské materiály s atesty. Naše produkty mají certifikát TZU Brno o zdravotní nezávadnosti, k výrobě ploutví a kostýmků používáme nejkvalitnější prověřené evropské materiály.

Produkty Happy tails se vyznačují vysokou kvalitou a vyjímečným designem inspirovaným přírodou z podmořského světa. 

Spolupráce s odborníky

V Happy tails klademe veliký důraz na bezpečnost a kvalitu produktů, které jsou neustále vyvíjeny ve spolupráci s odborníky v oboru. Konzultujeme s nimi vývoj a použití našich produktů a zajišťujeme tak pro naše zákazníky bezpečné, funkční a zdravý vývoj podporující výrobky. Úzce spolupracujeme s Martinem Zajacem, trenérem a závodníkem mezinárodního freedivingového teamu APNEAMAN a reprezentačním trenérem ČR ve freedivingu, za podpory člena Americké společnosti pro sportovní medicínu, MUDr. Jiřího Dostála, věnujícího se funkční diagnostice sportovců a fyziologii zátěže.

Využití produktů Happy tails

Kostýmek a monoploutev pro děti i dospělé se využívají pro plavání ve stylu mořské panny - plavecká disciplína delfínové vlnění. Nová forma volnočasové sportovní aktivity je nejen hrou, ale má významný přínos pro zdravé držení těla, rozvoj pohybového aparátu a správné dýchání. Plavání ve stylu mořských panen je dobrým základem pro nádechové potápění a freediving.

Vážíme si spolupráce s nejzábavnějším českým aquaparkem Aquapalace Praha který se stal prvním přátelským bazénem pro plavání mořských panen v České Republice. V Aquapalace si můžete nejen zaplavat, ale kostýme zde i zakoupíte. V sekci prodejní místa najdete, kde všude si lze již zaplavat a jít na kurz plavání.

Proč právě mořské panny a jak to vše začalo

Také Vás jako malou holčičku učaroval barevný podmořský svět víly Ariel a její dobrodružství? Často jste si představovali, jaký je to pocit být mořskou vílou, plout nádherným podmořským světem plným barev, být jako ona? My v Happy tails ano.

Dali jsme dohromady tým grafiků, textilních specialistů, potápěčů a konzultantů na výrobu. Více než rok jsme vyvíjeli a testovali monoploutev, zkoušeli řadu materiálů.

Naším mottem bylo vždy dělat věci dobře, kvalitně, nejen designově hezké, ale především funkční. Monoploutev a kostýmy Happy tails jsou vyrobené v České republice a před vstupem na trh zajišťujeme jejich kontrolu kvality a použitých materiálů s označením „český produkt“.

Pohled na šťastné děti – malé mořské víly vlnící se v barevných kostýmkách pod vodní hladinou a děkovné maily vás, rodičů nás přesvědčují v tom, že náš záměr a naše úsilí jde správným směrem. Zavazuje nás k dalšímu vývoji, zkvalitňování výrobků Happy tails, uvádění novinek a toho nejlepšího, co vám můžeme nabídnout.

foto-morskych-pannen

Cílem Happy tails je nejen dodávat vysoce kvalitní, odborně prověřené a zdravotně nezávadné výrobky, ale také radost ze sportu a společně stráveného času celé rodiny.

Přejeme Vám hodně sportovních zážitků!

Happy tails mermaids s.r.o.

Provozovatel webu Happy tails mermaids s.r.o. jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu.
Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace