Školení pro lektory

Happy tails professional mermaid academylogo_academy_2_

Zvyšte odbornost svých lektorů a nabídněte MERMAIDING KURZY zákazníkům: 

Happy tails mermaid academy s odborným vzdělávacím garantem Apneaman nabízí odborné školení mermaidingu pro plavecké lektory a potapěče, kteří chtějí vyučovat monoploutvové plavání - mermaiding dětí
a dospělých.

Výrobce tak nabízí na českém trhu jako jediný odborné kurzy pro vyškolení lektorů a je zakladatelem výukové metodiky mermaidingu v ČR. Kurzy jsou vedeny mezinárodně vyhledávaným trenérem světových jedniček a top ten světovým závodníkem Martinem Zajacem.

Plavecké školy tak mohou zvýšit odbornost svých lektorů a nabídnout klientům novou službu.skoleni_lektoru_resize

 

Průběh školení

Jedná se o dvoudenní bazénový certifikovaný kurz určený všem zájemcům, kteří chtějí získat certifikaci pro výuku mermaidingu a blíže poznat svět monoploutvového plavání, nádechového potápění a v neposlední řadě také sami sebe, a to vše s minimálním vybavením.

Ukážeme si, jak se bezpečně potápět a jak vyučovat základům nádechového potápění děti, jak spravně dýchat, relaxovat a jak se na potápění a ploutvové plavání připravit. Naučíme se správnou techniku pohybu, obrátek, zanoření ... a vysvětlíme si, jak naše tělo ve vodním prostředí funguje. Kurz se skládá ze dvou částí – teoretické a praktické části.

 

Získání certifikaceskoleni_zajac

Podmínkou přijetí do kurzu vyžaduje být držitelem licence instruktor plavání. Při úspěšném složení praktické a teoretické části kurzu obdrží každý lektor 2 certifikáty. Certifikát, který opravňuje k výuce mermaidingu dětí a dospělých “mermaiding instructor basic level” a mezinárodní certifikát Indoor Freediver level I. od akreditované a celosvětově uznávané školy Apnea Academy.

Každý účastník kurzu obdrží skripta Apneaman Academy a Metodiku mermaidingu pro výuku dětí a dospělých, která vznikla ve spolupráci Happy tails se společnostmi a odborníky z Apneaman, Nekky Zlín, Mommy time a lektorů ze Světa Plavání.

  

Pokračovací kurzy

Kurz Mermaiding instructor basic level je první a základní úrovní, dalším stupněm jsou kurzy advanced level, kde se lektoři naučí pokročilé techniky plavání s monoploutví a prohloubí své znalosti v obasti nádechového
potápění. skoleni3

Centrem Happy tails professional mermaid academy je Aquapalace Praha, kde jsou pro výuku nejlepší možné podmínky. Trénink probíhá jak v jámě, tak drahách a střídá se opět s teoríí. Pro získání informací a přihlášení se na kurz navštivte webové stránky www.happytailscz.cz sekci prodejní místa – školení pro lektory. Přihlášení na kurzy probíhá online ZDE.

 

Přínos pro plavecké školy

Plavecké školy získají vyškolením svých instruktorů nejen konkurenční výhodu a jedinečnost na trhu, ale především zvýší odbornou kvalifikaci svých zaměstnanců a získají mezinárodně uznávanou certifikaci od jednoho z nejuznávanějších celosvětových trenérů. První vyškolená centra již zaznamenala zvýšený zájem ze strany klientů a zájem o mermaiding nadále celosvětově vzrůstá ze strany dětí, ale I dospělých, kteří vnímají mermaiding nejen jako náročnou sportovní disciplnínu prospěšnou pro celé tělo, ale také jako zábavu
a nové hobby.
cerfifikat_resize

Pokud se chcete i Vy spojit se zakladateli a profesionály
mermaidingu v ČR, obraťte se na nás!

 

Happy tails mermaids s.r.o.
Tel.: +420 724 372 829
www.happytailscz.cz

Apneaman s.r.o.
Tel.: +420 608 863 884
www.apneaman.cz
happy_tails_logo_FIN_150x150 apneaman