Letní mermaiding CAMP 2021 - AQUAPALACE PRAHA

marmaiding_camp_2021_

 

Letní mermaiding camp 2021 - aquapalace praha

Chcete si užít zábavu, stát se na chvíli mořskou pannou 
a naučit se skvěle plavat s monoploutví?

 

Aquapalace Praha pro vás ve spolupráci s Happy tails stejně jako v loňském roce připravil mermaiding camp -  plavání s monoploutví a pro veliký zájem jsou vypsány dva termíny.
 
Camp je určen pro děti od 7 let. Při účasti na tomto campu je nutná vlastní monoploutev (ploutev mořské panny), popřípadě celý kostým mořské panny, které můžete zakoupit v Aquashopu Aquapalace Praha nebo na našem e-shopu.

 

Kurzem vás budou provázet ti nejzkušenější lektoři mermaidingu a plavání. Celý camp je pojat sportovně a děti se během týdne naučí mnoho nových plaveckých dovedností.  Naučíte se, jak správně plavat s monoploutví a užijete si spousty zábavy nejen jako mořská panna či delfín, ale také budete mít možnost v rámci campu využít další atrakce, které Aquapalace praha nabízí. 

 

TERMÍNY:

12.7.2021 - 16.7.2021
2.8.2021 - 6.8.2021

Pro detailní informace a přihlášky navštivte web Aquapalace Praha, nebo se registrujte již nyní na:  aquaswim@aquapalace.cz

 

INFORMACE K PLATBĚ:

Platba na pokladnách Aquapalace Praha: od znovuotevření do 21.6.2021.

Platba pomocí faktury: Faktury budeme hromadně vystavovat ve druhé polovině května 2021. 

Registrace na camp je nutno provést přes Aquapalace Praha.

 

Těšíme se na VÁS.

Aquapalace Praha a Happy tails

 

 

 

 

aquapalace

Provozovatel webu Happy tails mermaids s.r.o. jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu.
Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace